חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

א-ו: 9:00 - 13:30  |  א,ב,ד,ה: 16:00 - 18:00

תפריט המוצרים

פוגלר מרכז מכונות תפירה

פוגלר מרכז מכונות תפירה מפעילת האתר, מייחסת חשיבות רבה ועושה הכול לאבטחה מלאה של הליך הרכישה ופרטיות הגולשים באתרנו.

אנו נוקטים בכל אמצעי האבטחה על מנת לתת לך הלקוח ביטחון מקסימלי ברכישת מוצרים באמצעות האינטרנט. אנו מכבדים את פרטיותם של לקוחותינו ונותנים לכך חשיבות עליונה.

אמצעי האבטחה שלנו כוללים:

שרתים מוגנים על ידי תוכנת Firewall מתקדמת ומעודכנת המונעת חדירות ומבטיחה זרימת מידע מבוקרת.

המערך הממוחשב סגור לחלוטין להגנת ואבטחת פרטי ופרטיות המשתמשים.
העסקאות המבוצעות באתר מוצפנות בפרוטוקול SSL שהינו פרוטוקול ההצפנה המקובל בכל העולם להצפנת מידע ומאפשר הצפנה של המידע בין השרת לדפדפן של המשתמש, כך שהנכם יכולים להרגיש בטוחים לגמרי להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלכם באמצעות אתר זה.

כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בזמן אמת בכל קנייה וקנייה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.

המערכת נבדקה בקפדנות ע”י חברות כרטיסי האשראי וקיבלה את אישורן.
מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן בתקשורת מול הלקוח והן בשרתי המערכת.

כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למספר מצומצם של אנשים המורשים לכך.

לשם פעילותו, לרבות לצורך איסופו של מידע לגבי השימוש של הגולש באתר, על מנת לאפשר לגולש שימוש נוח וקל יותר באתר, על מנת לנתח ולהתאים באופן ייחודי את האתר לצרכי והעדפות הגולש ולשם פעילות אבטחת מידע, האתר עושה ואו יעשה שימוש ב”עוגיות” (Cookies). מערכותיו הטכנולוגיות של אתר פוגלר מרכז מכונות תפירה גורמות לתוכנת הדפדפן, לפי פקודה ליצור במחשב הגולש, קבצי ‘עוגיות’, אשר יכול וישמרו על גבי כונני המחשב של הגולש. קבצים ייחודים אלו מאוחסנים בספריות שונות בהתאם לסוגי הדפדפנים ומערכות ההפעלה של הגולש כגון בספרייה בכונן הראשי הקרויה Temporary Internet Files או ספריה cookies או בכל ספרייה אחרת. קבצים אלה כוללים מידע ובו נתונים על פעילותך באתר במגוון היבטים רחב. אם הגולש רוצה להמנע מהכנסת “עוגיה” מעין זו מהאתר, ובכך יכול ותמנע ממנו גלישה באתר, עליו לשנות את ההגדרות במערכת ההפעלה ואו בדפדפן בו הוא עושה שימוש. יתר על כן יוכל למחוק קבצים אלו שהושתלו במחשבו בכל עת.

פוגלר מרכז מכונות תפירה מצהירה כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלה כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר.

אנו מקפידים על חיסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו ומתחייבים שלא להעבירם לכל גורם אחר ו/או לעשות שימוש בפרטים אלו מעבר לרכישה עצמה באתר.

זכויות יוצרים

האתר הטקסט ותצלומים ©  מוגנים בזכויות יוצרים.
זכויות היוצרים על המאמרים, התוכן והתמונות באתר הם רכוש האתר בלבד. אין להוריד, להעתיק, לשכפל או להשתמש בשום חלק מאתר זה ללא אישור בכתב מפוגלר מרכז מכונות תפירה.

במידה ויש לכם שאלות נוספות בנושא שמירה על הפרטיות, ניתן לפנות לדני או יעל בדוא”ל fogler@bezeqint.net

קניה מהנה

דני פוגלר ויעל פוגלר תלמי

דילוג לתוכן